| LetsGoRomania a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu HP Pavilion Entrenaiment PC.Azi dimineata l-am pornit am intrat in windows totul frumos pana cand desktopul s-a blocat la imaginea neagra.Nu am probleme cu el laptoppul a fost ingrijit foarte bine cine ma ajuta va rog mult am nevoie de el!
Dau funda cel mai bun raspuns functionabil!

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Incearca system restore (apasa in mod repetat f8 inainte sa inceapa sa incarce windows)

| MihaiGe a răspuns:

Memoria RAM sau procesorul este afectat. Daca era Blue Screen, era destul de grav, si ar fi trebuit sa te duci la o rezvizie, chiar si asa, poti incerca.

| LetsGoRomania explică:

Pai si cum fac sa ma bage in desktop daca eu am 4 GB ram... si procesorul de 2.2 GHZ.De ieri seara mi-a aparut eu nu l-am folosit 1 zi.O solutie te rog?

| LetsGoRomania explică:

Ok,imi poti da un video mai concret cum pot sa fac system restore?

| LetsGoRomania explică:

Am gasit eu un system restore cu f8 dar degeaba nu merge tot imaginea neagra apare si se blocheaza... dupa ce apare Welcome apare imaginea neagra si nu se mai intampla nimic...

| LetsGoRomania explică:

Rezolvat! Pentru cei care au probleme se rezolva cu o reinstalare de windows cei care au 2 GB ram de preferat windows 7 cei care au de la 4 GB ram in sus windows 8 x64!