| Kinda a întrebat:

am o problema cu mausul, mi-am cumparat maus nou am laptop si mi-am luat cu usb si cand il bag imi apare o prostie jos care spune Device driver software was not successfully installed si imi apare USB Optical Mouse X mare rosu si Failed am nevoie de ajutor poate ca am umblat ai de mult la ceva setari si nu merge chiar nu stiu ce are.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca programul slimdriver si instalezi toate drverele care ti le detecteaza lipsa. Cum ai intrat aici ca sa scrii asa poti intra si pe google sa cauti programul slim driver.In dreptul fiecarui driver lipsa detectat, ai optiunea de download.Descarci si instalezi.

| 50cent50 a răspuns:

Ceava nu iti accepta instalarea mouse-ului.

| Cristizz21 a răspuns:

Deduc ca ai windows 7 din ce explici, dar e ciudat, ar fi trebuit sa il instaleze, sigur nu ai primit odata cu mouse-ul un CD de instalare? daca da, baga-l si instaleaza-l cu CD-ul, daca nu, poti cauta un driver pe net pentru mouse-ul tau.