| All4QuestionS a întrebat:

am o problema cu PC, ieri mi-am instalat windows 7 ultimate.Am descarcat ce programe aveam de descarcat, dupa am luat un metin, si cand sa intru in el mi-a dat eroare " Sorry, does not support 3D graphics " am incercat sa caut pe net 3d graphics si n-am gasit. dupa am incercat sa dau update la placa video, nici asta n-am reusit mi-a dat eroare, am ajuns la niste tutoriale pe youtube si am vazut intrunul din ele ca trebuie sa intru in dxdiag si sa dau enabled la toate, dar problema este ca mie nu-mi apare disabled imi apare Not avaible la cele 3 (DirectDraw, Direct3d,AGP texture ) iar in dreapta sus la DDI version si Driver model imi apare unknown. Habar n-am care e problema. Dau Funda + voturi. celui care ma ajuta sa o rezolv. Multumesc.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand o sa inveti sa instalezi niste amarate de drivere, atunci o sa-ti mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarac slimdriver si scanezi cu acel program. Dupa scanare cauti in lista driverul de grafica si dai update.(sau download cum cere)

| BlaxxE a răspuns:

Salut! Eroarea asta am avut-o si eu cu mult timp in urma... E de la placa video, pc tau are componente vechi si de acea iti apare aceasta eroare! Incearca sa afli daca placa ta este dedicata sau integrata si sa iti schimbi placa video! Succes, Funda?