| Adrian_Dragan_2000 a întrebat:

Am o problema cu procesorul meu de la AMD. Este un procesor dual core de 2, 9 ghz. De la un timp a inceput ca si la cele mai mici comenzi, in task manager sa arate ca procesorul lucreaza la maxim, este pe rosu. De la ce poate fii si cum pot rezolva problema?
Ofer funda! urgent

1 răspuns:
| SeMMaKa a răspuns:

Se pare ca e un procesor vechi care isi inceteaza durata de viata.Ar trebui sa treci pe un Intel skylate sau asteapta pana in ianuarie 2017 procesoarele amd Zen, cand vor fi disponibile pe piata