| ionut12391 a întrebat:

am o problema cu programul camtasia studio 7 cand randez un videoclip cu minecraft, tf2 etc... 1080 sau 720 p se vede bine, dar in departare se vede pixelat puteti sa imi spuneti cum pot rezolva? Funda

1 răspuns:
| TechHelper a răspuns:

Videoul poate fi pixelat. Eu folosesc camtasia studio 8 si merge fara nici un fel de problema si nu le face pixelate.

Solutia: Calitatea la recorder este proasta pentru Minecraft. Incearca cu Bandicam. Acesta merge si la jocuri

O zi buna!
TechHelper