| BebeSergio a întrebat:

Am o problema cu skype-ul... Am observat ca ma dadea offline si nu mi se conecta, asa ca l-am reinstalat. Dupa ce l-am reinstalat am incercat sa ma loghez si tot aceeasi problema o am. Nu ma pot conecta fiind ca skype-ul zice ca nu am net, dar eu de fapt am. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| ғaĸer a răspuns:

A fost picat serverul.

| XViperX a răspuns:

Sincer sa fiu, eu si inca 3 persoane patim aceeasi chestie asa ca probabil e de la ei si intr-o scurta vreme se va rezolva. big grin