| Ciocoflencea a întrebat:

Am o problema cu windows 7. Intr-o perioada am folosit ca antivirus ESET NOD 32, si am avut mici probleme cu el stateam pe net si dupa aceea mi se restarta si mi se incarca ceva inainte sa proneasca, iar dp trebuia sal restartez iar.Acum am luat al antivirus si nu mia am aceas problema, dar din cand in cand mi se mia restarteaza, si am observat ca in colt jos in dreapta cand vad pictogramele minimizate vad si iconita de la est nod 32 dar nu pot sa o scot, si cand dau pe ea mi se deschide un chenar cu pericol deasupra si aceas chestie mi-a arata si cand dau pe microsoft defender. Va rog frumos ajutati-ma, el nu este un calculator ci notebook(laptop) Funda va rog frumos.

2 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Nu-i de la NOD 32, eu am antivirusul de 2 ani si n-am avut nici-o problema cu elwinking

| johnyjohny a răspuns:

Instaleazati Windowsul din nou este cea mai simpla solutie si cea mai rapida, asta daca nu ai timp de pierdut!