| xgeorge1999x a întrebat:

am o problema cu windowsul: in momentul cand intru in el imaginea ramane neagra. Am intrat in safe mode si am dezinstalat driverul de la placa video, apoi imi merge perfect normal.E de la placa video? Sa reinstalez windowsul?(mentionez ca am un ATI RADEON HD 2400 PRO AGP) Ofer funda cui ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Cauta o versiune de driver mai noua sau mai veche

| xgeorge1999x explică:

Am luat ultima versiune a driverului, cand il instalez la un moment dat imaginea se face neagra si ramane cu o linie care palpaie in stanga sus a ecranului si asa ramane. alte propuneri?