| Cojocaru_Razvann_1997 a întrebat:

Am o problema foarte mare.Am un pc facut din piese:Amd a4-7300 black edition (dual core de 4 Ghz si 1 mb cache), 4 gb ram ddr3 (1600Mhz),sursa Delux de 450W, si placa video un Amd radeon r7 240 (versiunea 1gb GDDR5).Problema este ca atunci cand deschid crysis 3 procesorul sta numai intre 95-100% si din aceasa cauza in joc am frame-ddropuri si cateodata freezuri cu absolut totul pe low.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ar fi trebuit sa-ti ruleze jocul destul de ok pe low, dar gandeste-te ca nu este din cauza componentelor, ci de la joc! Fa-i toate update-urile!

| notefree a răspuns:

Http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3953&game=Crysis%203

Procesorul nu-i capabil iti macar sa ai athlon x2