| yoEdyyo a întrebat:

Salut, TPU!
Am o problema la calculator, cand joc minecraft mi se restarteaza calculatorul, la fel face si cand intru in Command Prompt.
Adica dau 2 click pe minecraft si cand ajung in meniul jocului, pac, se restarteaza pcul, si cand intru in cmd la fel, scriu in "Run" cmd si dau enter... se restarteaza

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ai un bind pe taste, nu stiu cum si de unde apare, am vazut problema la foarte multe persoane. Poate sa-ncerci cu un antivirus gen Kaspersky sa scanezi tot pc-ul, dar poate n-o sa ai rezultate. Cel mai bine, o sa scapi de el, reinstaland windows-ul. Decat daca stii din ce locatie provine sau de unde l-ai luat.

| yoEdyyo explică (pentru CM7YRE):

Multumesc....vad ca te pricepi in lucrurile astea! Nu vrei sa faci parte din echipa mea de pe site-ul tutorialevideofree.tk? daca vrei da-mi add pe mess la edy. tutowinking

| CM7YRE a răspuns (pentru yoEdyyo):

Cu placere. Multumesc de oferta, dar, crede-ma, din cate ti-am explicat nu-i cine stie ce (nu zic ca ma/nu ma pricep) dar din ce ai vazut, iti dai seama prea putin ca cineva stie ceva.