| Panfiloiu_Cristian_1999 a întrebat:

am o problema la calculator de 4-5 luni a inceput intr-o zi ornesc calculatorul si nu se mai aude nimic apoi peste 2 saptamani mi se arde ramul cred ca de la o sursa defecta care am luat-o la mâna a doua.Acum 3 saptamani a inceput sa mi se audă da foarte incet sa zic cam de 40% va rog cine ma poate ajuta nu stiu ce are driverul e bun volumul e 100% skypul meu cine ma poate ajuta cristian.panfiloiu.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Cred ca ti se duce si placa de baza.
Te duci cu unitatea ta la un service si rogi sa ti-o verifice (nu costa mult), intrebi inainte si ei o sa iti spuna ce sugestii ti-ar da.
Nu avem cum sa te ajutam ca e o chestie din interior si aici nu mergi pe "cred" decat daca vrei sa risti bani.