| ionucmarele a întrebat:

am o problema la pc.Am umblat eu ceva prin calculator,nu la user accounts si am bagat ceva cu o parola si acuma dupa ce termina de boot-at windows-ul si sa scrie welcome scrie ceva cu windows security si trebuie sa scriu o parola dar eu nu am setat nici o parola si asa ca pot sa dau enter sau click stanga, nu stiu cum sa o scot si cand intru la control alt delet pentru tasc manager apar mai multe optiuni de exemplu de stins calculatoru, task manager etc. va rog ajutati-ma ca nu stiu cum sa scot acea chestie.

2 răspunsuri:
| Eduard_3630 a răspuns:

Start->click poza de la nume->alegi o poza->create a password pentru alta parola

| Axys a răspuns:

happy Sal incerca alt windosu big grin
windos xp sp3
windos profesional
windos7 ca de 8 numai zic trebuie sa ai cerinte pentru astea happy incerca cu alt windos ca ala cu siguranta nu-i bun!