| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a întrebat:

Am o problema la smartphone cu android 4.4.2 la unele melodii mi s-au pus automat imagini( ca o imagine de album. Si imaginile alea sunt imagini care le aveam eu in telegon de la diferite surse. Le-am sters dar la melodie inca e. Cum fac sa le scot. Devine enervant. Adica la o melodie de exemplu am dou politisti care alearga dupa un porc laughing imaginea fusese luata de pe net iar melodia o aveam de mai demult

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai simpla metoda este sa ii schimbi numele piesei cu pricina. Sunt si alte metode, dar e cam complicat