| Timotey99 a întrebat:

am o problema la windows 10. Dupa ce fratele meu s-a jucat am observat ca nu mai imi merge bara de start, si nici cand apas pe calculator nu imi intra ca si cum ar resinge comanda.Bara de start nu mai vrea aproape de loc in afara de sunet, calendar si ceas in rest nici in metro nu pot intra sau pe cortana sa scriu.
Ce pot sa fac caci nu vrei sa il instalez din nou windows.
El mi-a spus ca a apasat toate butoanele de pe tastatura ca nu putea sa iasa si el destept a apasat pe toate butoanele...

Cine ma poate ajuta sa il fac? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Cu persoane ca tine, tehnologia nu ar merge inainte.Eu am Windows Technical Preview pe un laptop nou-nout, de la sfarsitul lui noiembrie 2014, si chiar sunt multumit de el.

11 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cine te ajuta? Cei de la Microsoft! De ce ei? Pentru ca windows 10 e in stare de TEST, NU ESTE INCA LANSAT!
Este normal sa-ti apara tot felul de probleme...

| Timotey99 explică (pentru lpavel):

Gata am rezolvat-o singur...O fi el in stare te de test dar se misca foarte bine fata de celalalte windows-uri.

| lpavel a răspuns (pentru Timotey99):

Cred ca glumesti... laughing)))

| Timotey99 explică (pentru lpavel):

Eu cred ca tu esti ala care glumesti nu eu cu windows 98 pe care incep sa cred ca il ai tu. laughing)

| lpavel a răspuns (pentru Timotey99):

Cati ani ai? Ooo stai nu-mi spune, mi-am dat seama : ai 9 ani! Bravo sa cresti mare, ai ghicit, mergi si spune-i mamicii tale ce destept ai fost! laughing)))

| Timotey99 explică (pentru lpavel):

Marsh ma poate tu ai atatia ani ca habar nu ai cu tehnologia te bate rau de tot.

| Dragos636 a răspuns:

Parerea mea este ca tot Windows 7 e mai bun.

| lpavel a răspuns (pentru Dragos636):

De ce nu-ti pui xp ca-i si mai bun laughing))) sau sti ce? Mai bine treci la win 98 am auzit ca-i bestial! laughing)) PS: Pentru tine! laughing)))

| Timotey99 explică (pentru Dragos636):

Nu man nu e asa cum zici tu.Nu l-ai testa ca sa poti spune ca windows 7 e mai bun ca 10.Eu am ajut toate windows-urile de la xp in sus si asta se misca cel mai bine.

| lpavel a răspuns (pentru MskDesign):

Si binenteles de altceva nu stii numai de facebook, TPU si Conter Strike... e normal sa mearga fara probleme laughing)) Crezi ca eu nu l-am incercat? Decat sa-mi fac nervi cu eroare dupa eroare mai bine astept pana va fi lansat!
Acum am 8.1 si merge perfect, deci tehnologia merge mai departe dar cu rabdare big grin

| MskDesign a răspuns (pentru lpavel):

"Facebook,TPU si Counter Strike"
Dintre toate, doar pe TPU pierd timpul deoarece cont de facebook nu am si nu imi plac jocurile. Windows 8 cu toate variantele sale, este o mare greseala a celor de la Microsoft de care si-au si dat seama, de altfel, trecand direct la Windows 10 Technical Preview. Avansarea unui sistem operariv tine mult si de sesizarile utilizatorilor.

| MskDesign a răspuns (pentru lpavel):

Cu persoane ca tine, tehnologia nu ar merge inainte.Eu am Windows Technical Preview pe un laptop nou-nout, de la sfarsitul lui noiembrie 2014, si chiar sunt multumit de el.