| sog1 a întrebat:

Am o problema mare. Deci azi dimineata am vrut sa intru pe Google Chrome si nu se incarca nici o pagina si imi aparea o eroare... Bun l-am dezinstalat si l-am descarcat din nou si cand dau sa instalez din nou mi se deschide si imi arata Descarcare 1 min. 50 sec 40 30 20 10. 1 si dupa imi apare Descarcare... si o ia de la capat cu Descarcare de la 1 min la 1 sec.Ce pot sa fac! Va rog frumos sa ma ajutati! Funda :* :/ sad

2 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Descarcă alt browser înafară de Chrome. (cât timp ai zis că l-ai dezinstalat și l-ai instalat iar, l-ai descărcat de pe Firefox/IE/undeva).
Dacă nu pricepi, de unde ai descărcat Chrome descarcă alt browser.
Dacă nici așa, încearcă să dai un System Restore.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Dai un System Restore happy