| clawclauditza a întrebat:

am o problema...Mi s-a stricat iphone 3 g.Deci astazi mi-am schimbat codul de blocare al telefonului, iar un prieten mi-a luat telefonul si a incercat sa ghiceasca codul, dar pana la urma l-a blocat.Cand am intrat in casa am incercat sa il deblochez, dar eram obisnuita cu vechiul cod, iar atunci mi s-a inchis.Cand am incercat sa il deschid mi-a aparut marul si dupa 30 sec mi s-a inchis din nou, iar baterie are. NU stiu ce s-a intamplat.Stie cineva vreun mod de a-l repara funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca asta -> Asa cu el pornit tine apasat pe butonul de inchidere si pe butonul de meniu in acelasi timp apsate cca 5-10 secunde. Apoi inchide si deschide telefonul.