| Furti a întrebat:

Am o problema si anume: de fiecare data cand ascult muzica la radio (folosind windows media player) si inchid player-ul, imi pica netul. Aveti idee de ce? Stiti cum as putea rezolva problema astfel incat sa pot opri player-ul fara sa-mi cada netul?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Incearca sa asculti cu : winamp! Vezi daca se intampla la fel! bafta!

| Furti explică (pentru lpavel):

Am incercat si nu a mers sad

| lpavel a răspuns (pentru Furti):

Poate ai net-ul slab... n-am alta idee!

| Furti explică:

Netul meu e foarte bun... am viteza destul de mare, pana acum nu mi-a facut probleme.

| LunaRules a răspuns:

Nu stiu ce sa spun! eu nu am mai patit asta