| codry223 a întrebat:

am o problema tocmai mi-am reinstalat windosu si vreau sami reinstalez yahoo messenger si cand incerc sa du pe program ca sa mi se instaleze imi apare eroare "Error launching installer.Va rog sa-mi spuneti cat mai repede, dau dundahappy

2 răspunsuri:
| D3letrix a răspuns:

Ciudat.
Incearca un reboot dupa click dreapta run as administrator. Daca nu, mai downlodeaza-l inca odata si vezi.

| MariuSSer a răspuns:

Salvează fisierul de instalare pe Desktop şi încearcă din nou.