| Randy Orton a întrebat:

Am o problema. Uneori, cand joc GTA IV pe XBOX360, se blocheaza jocul timp de 5-20 secunde, la interval de 1-10 minute. L-am instalat pe consola ca sa nu mai ruleze de pe CD, iar problema persista. Uneori, daca ies si intru inapoi in joc, nu se mai intampla. Ce sa fac ca sa nu se mai intample asta pe XBOX?

Dau Funda!

P.S. CD-ul este putin zgariat, are vreo 3 dungi usoare in parti diferite (abia se vad). Si asta se intampla numai la GTA IV, chiar cand deschid dimineata consola. Deci nu este supraincalzita!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca nu patesti cu alt joc asta e din cauza cd-ului. Faci procedura din videoclip si vezi ca trebuie sa dea roade si cauta pe internet un cd cleaning ca sunt destule care se vad sa ai unul la dispozitie.