| Alexandru_Patrascu_1997 a întrebat:

am o probleme. Mi-am luat pc nou un Acer Veriton 7700Gx. Am instalat driverul video si audio dar am o problema. Nu imi face conexiunea la internet cu routerul. Pun cablul si nimic. Va rog ajutati-ma. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| king4aday a răspuns:

Daca nu ai placa de retea separata, cauta driverul celei de pe placa de baza. Trebuia sa-ti dea CD cu toate drivere placii de baza. Daca ai separat, atunci vezi modelul si scoate-l de pe net.

1 răspuns:
| S3by23 a răspuns:

Placa de retea o ai instalata? Daca nu cauta de pe alt PC placa de retea (LAN) pentru modelul tau de laptop.