| Bogdan2111s a întrebat:

am o tableta Allview Viva i8, cand intru in facebook si dau la mesaje ma scoate imediat sau peste cateva secunde asta se intampla cand dau si la notficari si la mai multe daca umblu pe facebook (pe scurt big grin) cum fac sa nu ma mai scoata am sters fb la instalat am sters datele de la fb, nu mai stiu ce sa ii fac
.Va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Ai ultima versiune a aplicatiei Fb pentru Android? Daca nu, probabil ar trebui sa faci un update.

| Bogdan2111s explică (pentru adryang78):

I-am facut si tot asa face sad

| adryang78 a răspuns:

Sistemul de operare este actualizat? Ai ultimele update-uri instalate?

| Bogdan2111s explică (pentru adryang78):

Nu l-am actualizat
nu am nimic actualizat doar app