| vladlove123 a întrebat:

am o tableta evolio evotab fun si nu am cumparat-o cu gps instalat ea are receptor gps decat.Si vreau sa descarc igo pentru ea cu rezolutia care trebuie si sa aiba tot ce trebuie, si sa imi spune-ti cum il instalez.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua Vlad, eu spun să te duci mai bine la un specialist decât să te ocupi tu singur de aşa ceva, de exemplu şi eu am vrut să-mi bag bada 2.0 pe wave şi am avut o problemă şi am scos cablul iar update-ul nu s-a finalizat complet şi o perioadă bună de timp nu mi s-a deschis, decât să îl strici şi să rămâi fără garanţie mai bine plăteşti un ban în plus dar îl ai 100% rezolvat.
O zi minunată în continuare!