| CăTă_CăTă_2002 a întrebat:

Am o tableta pe nume Serioux S102TAB.Am router de la Romtelecom cu 150Mb.Sa trecem la ce mi s-a întamplat. Aveam lag pe tableta si i-am dat o resetare din fabrica.Dupa resetare liniutele de la Wi-Fi sunt gri, dar ele ar trebui sa fie albastre. Data/Ora sunt corecte.
Mai am o tableta Allview 2 Speed Quad si are liniutele albastre.

Mentionez ca pot intra pe browser dar nu pot intra pe orice altă aplicatie sau setare care necesita internet (Magazin Play,Creeaza cont google), jocuri cu internet(UFC, Fifa 15) Multumesc anticipat.
DAU FUNDA RASPUNSULUI CARE MA AJUTAT.

2 răspunsuri:
| LaurNebunu a răspuns:

O fi prea mica viteza, o sa mearga

| CăTă_CăTă_2002 explică:

LaurNebunu, Am liniutele full.Cum am mai zis, pe cealalta tableta merge(Are liniutele albastre)