| victorovidiu16 a întrebat:

am o tableta serioux s770 si am introdus modelul de deblocare de prea multe ori asa ca tableta s-a blocat cerandu-mi sa ma loghez cu contul google dar l-am uitat si acum nu stiu cum sa fac sa o deblochez. Am incercat sa ii fac un hard reset dar tableta nu are butoane de volum doar de power. multumesc

Răspuns Câştigător
| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru! Bine ca aveam garantia! Am dus tableta cu garantia la magazinul de unde am cumparato, si au trimis-o la firma si au desetato! App miau schimbat si androidul acum am androidul 4.0.3

| victorovidiu16 explică (pentru Jackson_Andreas_1997):

Salut am uitat sa iti raspund dupa aia am rezolvat problema singur, noroc ca mi-am amintit parola ca eu emailul nu il stiam da am rezolvat dupa 3 ore de chin happy

6 răspunsuri:
| borseta a răspuns:

Frate nu stiu ca si eu am patit acelasi lucru daca iti rezolvi problema spune-mi si mie te rog ca sa stiu.mersi

| victorovidiu16 explică (pentru borseta):

Salut deci intra pe calculator si scrie gmail si cand intri acolo iti cere sa te loghezi si tu da acolo ca mi-am uitat parola si de acolo e usor sau suna la fit distribution de unde ai luat tableta si iti trimit ei un curier acasa si o trimiti la ei si tio rezolva daca e inca in garantie si totul e gratis

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru borseta):

Descarci programul wondershare si intri in tableta(cu ea deschisa) prin cablu de date si stergi tot ce tine de contul google, astfel se va debloca si8 cei devenii si proprietarul tabletei sau tel.

| Secretosu123 a răspuns:

Buna si eu am patit cu o tableta eboda supreme X80 si o am in garantie dar stiu doar parola si nu emailul ma poti ajuta

| Ionescu_Silviu_1977 a răspuns:

Am si eu o tableta serioux s770, pana acum introduceam la pornire orice parola.
cineva a dezinstalat key look si acum imi cere parola la pornire dar nu vrea deloc
am dat reset dar degeaba care e treaba cu contul pe google?
am cumpara-to de la o cunostinta