| 135Alex a întrebat:

am o tabletă Vodafon Smart Tab 3, și s-a blocat când am intrat într-un joc toată imaginea s-a făcut neagră și de atunci nu se aprinde. Am mai avut problema asta de două ori și am lăsat-o să se descarce, am băgat o la încărcat și totul a fost ok. Acum am făcut la fel și nu mai merge ce pot să fac?

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Trebuie sa ai o gaurica mice, cea de reset. asa am si eu la Allview. s-a blocat de cateva ori si s-a oprit ecranul. si nu facea nici o comanda. iei un ac si cu varful bagi in gaura aceea si porneste, se da reset

1 răspuns:
| Eduard_Constantin_1996 a răspuns:

Sa iti ei alta. telefoanele si tabletele de la Vodafon sunt rele si proaste. asta iti zic.ia-ti alta.(mai bune alview decat Vodafone) :-)) Samsung iti recomand! bafta