| Sin3Freakz a întrebat:

Am o tableta Vodafone smart tab 3. Am mai multe intrebari legate de ea si de erorile pe care le intampin.
1. Am spart-o iar acum daca vreau sa ii schimb ecranul cat va costa? Si pretul creste in functie de marimea sparturii?
2. Cand nu sunt avasa si nu am Wi-Fi folosesc retelele mobile iar atunci cand ma uit la un videoclip, acela porneste, merge vreo 5 secunde dupa care se incarca timp de 10-20 de secunde.
3. Cand joc jocuri se mai intampla ca tableta sa mearga singura. De exemplu iau degetul de pe ecran dar tableta inca continua sa execute actiunea care ar trebui sa o faca daca aveam mentineam degetul pe display.
Sper ca ati inteles ceva si va rog nu imi dati linkuri ce duc la anumite site-uri ^^
Funda xd.

2 răspunsuri:
| Sin3Freakz explică:

Ce vrei sa spui? Mergea perfect pana in ziua incidentului.

| Mara570 a răspuns:

E o tableta nasoală