| Razzaz90 a întrebat:

am o tigare electronica de la firma EGO AIO si din cand in cand atunci cand apas pe butonul care declanseaza apurul imi palpaie lumina si nu se trage abur, ce ar trebui sa >fac

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca acea lumina palpaitoare iti apare dupa o utilizare de 2 zile a tigarii, sa zicem, atunci tigarea ta vrea sa fie incarcata. Daca nu, inseamna ca ai cumparat-o deja defecta sau poate ca rezistenta trebuie sa fie schimbata cu o piesa compatibila a corpului de jos, bateriei. Scuzele mele ca nu cunoscut termenii tigarii electronice a componentelor, desi stiu asta, pentru ca sotul meu este fumator numai pe tigarea electronica. Mergi la un magazin care au numai tigari electronice si sa te ajute cei de acolo pentru problema ta.
Tin minte ca sotul meu gasise rezistenta la cineva din piata, pentru a avea mai multe rezerve acasa si lumina alba palpaia incontinuu, chiar daca acumulatorul era incarcat si aburul nu iesea, asta era ca ceva nu facea compatibil sau nu facea contact cu celalalt corp, pe cand la el, "vechi" ii mergea bine sau la magazinul de unde isi cumpara frecvent nu a avut probleme.

| DrGeorge a răspuns:

Aceea este eroare la rezistenta. Schimba rezistenta, poate este arsa sau nu este pusa bine in vaporizator.

| popa07ady a răspuns:

Sa te lasi de fumat!

| Áléx_JH_2000 a răspuns:

Sa o bagi la incarcat!