| anonim_4396 a întrebat:

Am o unitate care se aprinde la fel si monitorul, dar dupa aceia apare pe monitor,, no signal,, iar apoi se stinge monitorul unitatea functionand
Ce trebuie sa fac sa mearga si ce are? Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Radu_Dominteanu_1994 a răspuns:

Verifica daca mufele sunt bine bagate, atat in unitate cat si in monitor, daca mufa este bagata unde trebuie in unitate, daca spre exemplu ai o placa video v-a trebui sa bagi mufa in iesirea placii video.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt bine bagate cablurile. cemufa sa bag in iesirea placii video?