| AleCs20012 a întrebat:

Am observat ca in Sony vegas unii randeaza videoclipurile mai repede cu un anumit program si tot acelasi program face videoclipul si HD. As vrea si eu sa stiu de unde il pot lua sau macar cum se numeste... Multumesc!

1 răspuns:
| Paul1498 a răspuns:

Eu am proc I7 Extreme 12GB ram si placa video Nvidia GTX 690 TI si zboara la randat in Sony vegas fara niciun programel deci depinde si de performantele pc-ului tau...dar iti recomand Windows Movie Maker care iti randeaza repede si 720p/1080p.