| lovet1coolgirl a întrebat:

Am primit un telefon BlackBerry si vreau sa'mi activez web'n'walb dar depinde si ce extraoptiune am? Cum imi activez internetul va rog ajuta'ti'ma!

1 răspuns:
| cby a răspuns:

Din cite stiu la Blackberry internetul este livrat de firma insasi si nu de ISP-isti (Vodafone etc.). Din aceasta cauza tarifele sunt mari. Acestea sunt telefoane business, nu stiu de ce destui prefera sa-si ia asa ceva in loc de un android acceptabil, de exemplu. Poti oricum sa ceri detalii unui dealer Cosmote.