| gogonea a întrebat:

am problema cu boxele nu stiu ce au. au mers cam vreo doi ani si ieri le-am scos sa vad daca sunt compatibile cu telul meu bun a mers nu stiu ce dupa aia le bag inapoi in pc si nu mai merg decat in bsplayer dar pe youtube daca dau nu se mai aude decat un gajait. va rog sa ma ajutati dau funda.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Boxele și placa audio sunt bune.Versiunea de flash player trebuie actualizată probabil.Succes

1 răspuns:
| costan a răspuns:

Posibil sa se stricat daca sunetul se aude gajit! incearcale daca poti la alt PC si vezi cum se aude.