| Costelutz a întrebat:

Am pus format 24h pe windows 7 si nu stiu de ce nu merge ora facebook(top eleven) sus unde imi arata pana cand am un meci timpul ne se schimba daca e 3 minute, 3 minute este si peste 4 ore deci am incercat sa pun inapoi formatul 12 h dar nu imi apare la setari hh:mm:tt adica 12 h imi apare doar (HH:mm, H:mm) Ce sa fac sa pun formatul 12 si sa mearga si top eleven ca am auzit ca la facebook este farmat 12 Va rog Dau funditahappy

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Formatul e ala 24 de ore. Pune-ti ceasul corect. Cauta pe google "ora curenta" sa vezi ora exacta si modifica ceasul. Ori e un deelay de la internet.