| GhostRider02 a întrebat:

Am pus un clip pe care l-am facut cu telefonul pe Pc dar mi-l arata intr-o parte.Imi puteti spune cum sa il rasucesc ca sa pot sa il vad normal? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Poti face cu VLC media player pe care il cauti si instalezi, ca aici:
https://www.youtube.com/watch?v=xqJmWqnddeU

3 răspunsuri:
| emignon a răspuns:

Salut! Problema dumneavoastra pare a fi de la Windows. Încercati va rog sa-i faceti Disk Cleanup, Disk Defragmentar si apoi System Restore. Dupa care puteti descarca din nou acel video. Mult succes!