| heyromania a întrebat:

Am revenit cu o intrebare! Am tot pus intrebari, dar de ce sa le combin pe toate, cand pot sa rezum totul aici: Recomandati-mi un smartphone touchscreen care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- pretul pana in 650-700 RON
- diagonala mai mare de 4"
- camera mai mare de 5 mp sau chiar 5, dar de preferat mai mare
- sa fac poze decente
- un sistem de operare cat de cat bun pentru pretul asta
- dual sim sau nu
Puteti sa-mi recomandati orice smartphone in pretul asta, dar daca ar indeplini si conditiile de mai sus ar fi perfect! Multumesc frumos! big grin

Răspuns Câştigător
| heyromania explică (pentru Damian_Roland_1996):

Ce parere ai despre Acer liquid z5? Recomanda-mi unul cel mai bun din lista ta! Mersi! happy

| Damian_Roland_1996 a răspuns (pentru heyromania):

Ii bun dar cam putini rami si procesorul nu ii destul de bunicel, eu ti-as recomanda HTC DESIRE 310 DUAL SIM: http://www.emag.ro/......FLZCBBBM/.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Recomand : https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-4-turbo-negru#tab-1
Este exact ce-ti doresti! Performanta, fiabilitate, materiale de calitate! Pozele le scoate mai mult decat decent, display-ul bun, ultima versiune de android 4.4 ( KitKat ).
Bft! :)