| Siplex99 a întrebat:

am si e un problema. Am un Samsung galaxy s3 neo si nu mai merg datele mobile. Se aprinde acolo H dar nu merge cand intru pe ceva. Setarile apn sunt facute

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai daca setarile sunt facute inseamna ca nu ti-e buna cartela ca iti face figuri. Incearca cu alta cartela si asigurate ca ai internet pe ea (MB)
Daca nu merge nici cu o alta cartela care in alt telefon merge atunci dai o resetare la setarile din fabrica la S3 -ul tau si instaleaza din nou setarile de net. Bafta.