| Rebeca2911 a întrebat:

Am si eu de ceva vreme o problema cu PC-ul. Dupa ce am schimbat acum un an Windows-ul, calculatorul meu a luat-o razna. De cateva luni nu imi mai apare pictograma pentru CD din My Computer si nici cand introduc un CD in unitate nu apare nimic. L-am dus l-a reparat si a fost reformatat de mii si mii de ori. Dupa reformatare citea CD-ul cateva zile iar apoi nu mai aparea nimc. M-am tot saturat sa il duc la reparat pentru ca sa mearga CD-ul doar cateva zile si ma gandeam daca exista un program sau un driver, ceva care sa il poata repara.Va multumesc anticipat celor care ma vor ajuta! >big grin

2 răspunsuri:
| maryngeorge a răspuns:

Intra in my computer si dai la harduare si ii dai un update la driver

| Reek54 a răspuns:

Schimba unitatea optica.