| plosnita32 a întrebat:

am si eu nevoi de niste sfaturi de la voi m-am decis sa imi iau un procesor la unitate si e nou si am auzit ca trebuie sa ii pun nu stiu ce pasta speciala pentru procesoare care ma ajuta are funda sa descopar daca sau nu trebuie sa pun pasta de aia link cu procesor http://www.emag.ro/......EM5XNBBBM/

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Trebuie sa aplici pasta termoconductoare, este foarte importanta. Si la procesorul acela iar cam trebui un cooler aftermarket, amd-urile se incalzesc foarte tare iar daca ai un cooler stock, nu prea rezolvi nimic.