| rihannaskin a întrebat:

Am facut un filmulet cu poze etc, si l-am incarcat pe facebook, dar cei de la facebook, mi-l scot din cauza melodiei de pe fundal, drepturi de autor bla bla bla! Cum fac sa salvez filmuletul fara melodie, sa pun eu alta ( am facut filmuletul prin picasa 3 ) sau nu stiu...o modalitate sa opresc sunetul la video, sa adaug eu altul, de adaugat merge sa adaug dar se aud 2 melodii, si cea care este in filmulet si cea care am pus-o eu, va rog spuneti-mi cum sa-i opresc sunetul! FUNDA, Multumesc!

2 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Dacă l-ai facut prin program (YouTube) Dai pe canalul meu > Videoclip > Imbunatatiri > Muzica > Cauti/Alegi o muzica

| MagdaKathy a răspuns:

In ce program l'ai facut filmuletul?