| Adytza551 a întrebat:

am si eu o intrebare
Am un Iphone 3g si mai multe probleme
1)Cand vreau sa intru intr-o aplicatie ma baga ma scoate,ma baga ma scoate, cand il scutur putin imi intra in agenta.mesaje etc.
2) nu imi mai functioneaza butonul Home
3) prind WiFi doar cand stau in camera cu routerul cand, dar in baie sau bucatarie nu imi mai merge
Va rog frumos sa imi spuneti ce are

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai cand vrei sa intri in aplicatie si nu te lasa, e de la ios. Iti zic sincer am avut si eu un 3g si mai mult de ios 4.2.1 nu mergea pe el. Acum majoritatea aplicatiilor de ce ios 4.3+, iar in AppStore foarte greu mai gasesti o aplicatie maxim ios 4.2.1. Incearca sa-l vinzi si sa treci la 3gs pentru ca suporta ios 6.2.1, majoritatea aplicatiilor merge pe el, plus ca se misca si mai bine, are o memorie ram de 256 mb pe langa 128 mb ram la 3g. Bft