| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

am si eu o intrebare, am un PS2, e nou, adica nu e modat, intrebarea mea suna cam asa : daca am un card [nu micro sd, mai mare putin] il bag intr-un cititor de carduri, si acel cititor il bag in ps2, merge sa joc jocurile pe care le bag pe card?happy multumesc pentru timpul acordat!

3 răspunsuri:
| ooOOMrDibbsOOoo explică:

Nu ati inteles, stiu asta, dar pot sa bag un joc pe card, [ cum am mentionat mai sus] din pc, si apoi cu un cititor de carduri sa il bag in ps2? adica, merg jocurile?

| dordel_2176 a răspuns:

Nu. PS2-ul are un tip special de card, iar slot-ul pentru card este incorporat in consola. Cardurile astea sunt doar pentru salvari.

| divers a răspuns:

Pai ar trebui sa mearga, cititorul de card nu are legatura cu performanta pc ului.el doar citeste.salutari