| amazonul11 a întrebat:

Am si eu o intrebare cand intr in cs intru intr-un cod dupa dau inapoi pe cs si iese de ce?
inainte mergea ca am acelasi cod si la altele face la fel sad
nu dati raspunsuri gen:lasate de cod ca nu stiu ce Funda pentru cel mai bun raspuns (^_^)

Răspuns Câştigător
| Marius47 a răspuns:

Daca sea upgradat hacku el poate acu iese automat si il activezi u de pe del insert print caps lock ceo mai fi
de exemplu eu am cdhack si imi iese cand intru pe cs si il activez de pe caps lock

2 răspunsuri:
| amazonul11 explică:

Mariu daca ma poti ajuta sa-mi fac hacku sa mearga iti dau FUNDAwinking baga id de skipe:alexuc2000

| Marius47 a răspuns:

Scuze dar nu folosesc skype fa-ti si tu un cont de mess si iti spun mai multe