| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin
Ce sa imi cumpar, o tableta mini sau un telefon Galaxy mini? big grin
Si care este mai bun, dc?
FUNDA! big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| seeKerN01 a răspuns:

Pai depinde ce fel de tableta vrei. Eu ti-as recomanda o tableta, daca vrei numai sa te joci. Daca ai vrea sa comunici si cu ceilalti si sa te mai si joci ti-as recomanda Galaxy mini. Acum depinde ce doresti tu sa faci! Funda?happy

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Asta depinde și de tabletă.
dacă tableta este Tab2, aș opta pentru ea, deși dacă e alta mai slabă, telefonul.

| Transofit a răspuns:

Tabletă, am avut telefon Samsung galaxy mini, și pare un telefon bun, dar nu poți ține mai mult de 2 aplicații deschise deoarece se descarca bateria foarte rapid când este conectat la Wi-Fi, și merge din ce în ce mai greu.

| darkgod666 a răspuns:

Ce telefon ai? Daca ai telefon bun, nu mai ai de ce sa iti cumperi Galaxi Mini deci cumpara'ti Tableta... Sper ca te'am ajutat laughing

| tellabella a răspuns:

Eu zic mai bine telefon...