| ionucmarele a întrebat:

am si eu o intrebare nu stiu ce sa aleg dintre un laptop pna in 2000-2200lei sau un smartphone pana in 1400-1500 lei am o tableta android si un calculator mai vechi de vreo 4 ani.Voi ce ati alege?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Un laptop.

Daca ai deja o tableta nu prea vad la ce ti-ar mai trebui un smarphone.

Iar calculatorul acela vechi de 4 ani banuiesc ca e destul de depasit...as merge pe laptop.

| SouLIce a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti bine de ce ai nevoie mai mult smartphone sau laptop
Eu as alege smatphone pentru ca nu am nevoie de pc dar in schimb as avea nevoie de smartphone

Răspuns utilizator avertizat
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Mai bine ai da la schimb tableta pentru un smartphone
si iti recomand sa pastrezi calculatoru ca e mai bun ca laptopul

| anonimul998877 a răspuns:

Ia-ti laptop.EU mi-am luat un Sony xperia z(smartphone) la 2650 lei si nu prea ai ce face cu el...