| ZoLd a întrebat:

am si eu o mica porblema, am un router de la Orange (Flybox 3G+ B662), problema este ca pica netul foarte des mai ales daca ma uit pe Youtube, dupa un videoclip trebuie sa dau restart la router si dupa merge, stau intr-o zona foarte buna, este semnal full....habar nu am ce are.

Multumesc anticipat, funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca a-si fi in locul tau sincer, i-as suna, ca sigur ti-au dat un numar in caz de interventii, si le-as spune sa vina cineva, sau unde trebuie sa am duc cu routerul ca sa il vada un tehnician, este o problema in interior, ori problema de software ori de hardware, pentru ca, clacheaza.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca situatia persista este necesar sa mergi la un magazin Orange, impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie pentru verificarea dispozitivului tau.

O zi buna,
Orange Helper