| KLiNK a întrebat:

Am si eu o mica problema. Cateodata cand aprind pc-ul, ecranul de boot al windows-ului se blocheaza. Am windows xp sp3. Nu se intampla des dar este frustrant deoarece trebuie sa repornesc pc-ul fortat. Am cautat solutii pe net dar nu am gasit nimic. Cand aveam windows 7 nu se intampla asta. Intrebarea mea este ce are pc-ul sau windows-ul? Tin sa mentioneaz ca asta se incepe sa se intample cam de la aproximativ o luna dupa instalarea xp-ului de fiecare data.

Răspuns Câştigător
| ReZiSTorr a răspuns:

Baga windows 7 din nou deoarece windows xp nu mai are suport si pot intra hackerii la tine in pc

2 răspunsuri:
| BogdanBitz a răspuns:

Pai daca zici ca doar la windows-ul asta xp, instaleaza alt windows.

| RRaauull a răspuns:

Problema este de la pc, poate ca nu suporta windows xp