| YoMsG a întrebat:

am si eu o nelamurire in legatura cu 2 Anti-Virusuri:"Avira si Kaspersky " si 2 hackuri pentru metin2 :"Sitch bot 3_0_0_5 si MultiHack_v1.8.6".Deci cu "Kaspersky" imi arata ca Sitch bot are virusi si multihack merge, iar cu Avira imi arata ca Multihack are virusi si Sitch bot merge.De ce?

Răspuns Câştigător
| vatco a răspuns:

Banuiesc ca te referi la Avira versiune free... Kaspersky are politici mai stricte cu privire la anumite programe.Banuiesc ca ai KAS Internet Security..la aceasta versiune traficul de pe internet este scanat in timp real fata de Avira care nu are scanare in timp real.Botul se conecteaza pe internet si din acest motiv ti-l detecteaza kaspersky in timp ce multihack iti acceseaza si modifica anumiti registri din calculator si Avira detecteaza acest lucru, Kaspersky daca nu este setat corect nu o sa te anunte atunci cand ai crack-uri pe calc decat la scanare astfel cand se produce modificarea de registri kaspersky detecteaza dar nu te anunta.

2 răspunsuri:
| M2RoL a răspuns:

Salut!
Nu o sa va vina sa credeti ce am gasit!
Am gasit CEL MAI BUN HACK PENTRU METIN2RO: http://m2rol.besaba.com/
Incearca-l si tu, nu vei regreta!