| ionuc13 a întrebat:

am si eu o problema am gresit data nasterii pe facebook, eu am 16 ani si din greseala mi-am setat ca am 23 ani.Acuma cand vreau sa imi schimb data nasterii imi zice ca nu pot sa o schimb numai daca confirm ca am peste 18 ani.Se poate face ceva ca sa imi schimb datele nasterii?

4 răspunsuri:
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu cred ca ai setat din "GRESEALA" 23 de ani, pe bune acum.

| CristinaDanciu a răspuns:

Nu te stresa foarte tare, 60% dintre oamenii care au Facebook nu au vârsta reală şi dacă îţi schimbi acuma vârsta rişti să îţi închidă contul din cauza confuziei.

| Teeddii a răspuns:

Din cate stiu nu prea mai ai ce sa faci decat sa astepti pana faci 18 ani! happy

| gamers15 a răspuns:

Intri pe facebok sus in stanga scrie editeaza profilul.Dai de el si apoi dai de informati generale si de contact si apoi dai mai jos si este data si anul de nastere si in partea drepta unde scrie data nasteri si anul nasteri scrie editeaza dai de acolo si il editez