| Timotey99 a întrebat:

am si eu o problema am un s4 mini si cand bag castile imi apare la bara de notificari casti conectate.nu stiu cum sa dezactivez prostia asta
P.S. Am mai avut si s2, s3 si am stiut sa dezactivez....insa am stat pe ios si acuma nu prea mai stiu nimic

Răspuns Câştigător
| GeorgeH17 a răspuns:

Las-o acolo ca nu te incurca.
Dar daca tot vrei incearca solutia de aici:
http://forums.androidcentral.com/......emove.html

2 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Ai pus castile si ti-a aparut in bara de notificari "Casti conectate" si problema ta este?
Poti fi mai explicit?
Din ce am inteles eu tu vrei ca sa nu iti mai apara "casti conectate" in bara.
Nu cred ca poti sa opresti chestia asta. Nu te incurca cu nimic.

| Timotey99 explică (pentru GeorgeH17):

Eu eram invatat fara si un prieten a oprit aia.dar nu mai stie cum...