| stefan10 a întrebat:

Am si eu o problema:am Windows 7 si uneori cand ma joc sau navighez pe internet mi se face ecranul negru si trebuie sa-l repornesc de la buton. Windowsul are licenta (originala cred) si placa video n-are nicio problema pentru ca am lasat calculatorul in BIOS si nu mi s-a inchis.Cine ma ajuta dau

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Cum adica "CRED". Ai cumparat CD-ul cu Windows din comert si nu stii daca ai s-au nu licenta? Sau este dat jos de pe net si tu nu stii ce-i aia licenta! Daca este a doua varianta pune mana si instaleaza-ti windowsul ca ai drumul la update ca la apa si te-au dibuit ca nu ai licenta! Succes!

| ady16 a răspuns:

Incearca un update la placa video. Ce te face sa crezi ca ai licenta?

| Violent a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul

| dErEkk a răspuns:

Incearca alt crack si mie mi s-a intamplat la fel dar ce windows 7 ai?
ID:borcilacristian