| Snoopy001 a întrebat:

am si eu o problema. Cand urmaresc ori ce tip de videoclip in FULLSCREEN merge sacadat, inainte nu facea asa. De cand am reformatat PC-ul a inceput sa mearga sacadat in FULLSCREEN ce pot face?

Răspuns Câştigător
| marian5693 a răspuns:

Atunci vezi daca placa video e pusa corect pe placa de baza, poate se misca. Sau vezi daca suruburile de la cablul de conectare sunt stranse bine. Sau pur si simplu instaleaza alt windows si vezi cum ti se misca.

8 răspunsuri:
| marian5693 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi drivrele sau sa instalezi alta versiune de windows. Ai putea sa mai stergi praful din calculator pentru ca mizeria din carcasa si de pe piese poate influenta buna functionare a calculatorului.

| Snoopy001 explică (pentru marian5693):

Nu e faza cu praful happy

| Snoopy001 explică (pentru marian5693):

E solved exact asta am facut happy

| marian5693 a răspuns (pentru Snoopy001):

Atunci vezi daca placa video e pusa corect pe placa de baza, poate se misca. Sau vezi daca suruburile de la cablul de conectare sunt stranse bine. Sau pur si simplu instaleaza alt windows si vezi cum ti se misca.

| NeaVasile a răspuns:

Baga-ti driverele video.

| Snoopy001 explică (pentru NeaVasile):

Eu doar dau un click se instaleaza singure am gtx 660

| Mocanu_Viorel_1983 a răspuns:

Schimba placa video.

| Snoopy001 explică (pentru Mocanu_Viorel_1983):

Hahhaha laughing)) Sa schimb placa de 12 milioane ca de cand am bagat din nou windowsul nu mai merge bine yt

| Mocanu_Viorel_1983 a răspuns:

Sau foloseste alt google gen opera.